Przyspiesz pracę swojej firmy z umowami – Pergamin

Automatyzuj powtarzalną pracę z umowami i podpisuj je online. Skorzystaj z wyjątkowej oferty wdrożenia usługi w Twojej firmie.

Pergamin to innowacyjne narzędzie dla Twojej firmy, które pozwala na tworzenie, negocjowanie, podpisywanie i archiwizację umów online. System znacząco przyspiesza proces kontraktowy (nawet o 80%), porządkuje go i obniża koszty zarządzania dokumentacją. Dzięki automatyzacji powtarzalnej pracy z umowami, zwiększysz produktywność i unikniesz ryzyka popełnienia błędów, które często pojawiają się na styku z rutyną.
 

W Pergaminie możesz:

  1. tworzyć umowy,
  2. negocjować je z kontrahentami,
  3. podpisywać umowy online,
  4. zarządzać zawartymi umowami.

Pergamin pozwala na zamknięcie całego procesu kontraktowego w jednym, intuicyjnym w obsłudzę narzędziu. Wszystko to dzięki wykorzystaniu technologii, a także regulacji prawnych (m.in. forma dokumentowa), które w większość przypadków zrównały skutki prawne umowy zawartej online z umową pisemną, Platforma oferuje możliwość wdrożenia wzorów umów i załączników Twojej firmy do systemu poprzez stworzenie z nich modularnych, dynamicznych szablonów.

Co zyska Twoja firma dzięki korzystaniu z Pergaminu:

  • szybkie tworzenie umów,
  • wygodny podpis online,
  • zawsze dostępne repozytorium umów,
  • i najważniejsze - dane.

W Pergaminie łatwo wyodrębnisz najważniejsze dane z Twoich umów. Dzięki możliwości integracji Pergaminu z innymi narzędziami, które wykorzystuje Twoja organizacja, usprawnisz cały proces obiegu kluczowych danych. Zrzucaj dane klientów z systemu CRM i wysyłaj dane o przychodach oraz kosztach do systemu księgowego. Bądź ekologiczny i oszczędzaj papier - zaoszczędzisz na kosztach przesyłania i drukowania papierowej dokumentacji!

ważne
Już dzisiaj skorzystaj ze specjalnej oferty za pośrednictwem Alior Banku, aby uzyskać 20% rabatu na wdrożenie Pergaminu w Twojej organizacji. W formularzu na stronie https://pergam.in/oferta/  wpisz hasło: ZAFIRMOWANI w polu dodatkowe informacje.

Pliki do pobrania

Regulamin oferty pdf | 169.08 Kb

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies