O portalu

Portal zafirmowani.pl - to interaktywna platforma dla mikro i małych przedsiębiorców, dostępna w formie otwartego serwisu internetowego. Serwis stanowi praktyczny poradnik zbudowany z myślą o przedsiębiorcach.
 

Portal zafirmowani.pl dostarcza niezbędnych informacji przedsiębiorcom oraz odpowiada na najczęściej zadawane pytania pojawiające się podczas prowadzenia własnej działalności.
 

Dzięki artykułom eksperckim i materiałom wideo wspieramy firmy w zakresie:  podatków, kadr i HR,  marketingu oraz bezpieczeństwa, a przede wszystkim zakładania, prowadzenia i finansowania przedsiębiorstwa.
 

Eksperci, publikujący na portalu, odpowiadają na pytania użytkowników i pomagają im w kreowaniu i rozwijaniu działalności. Autorzy artykułów mogą mieć różne spojrzenia na dane zagadnienie, sytuacje czy problemy, które możesz napotkać prowadząc działalność.
 

Specjalna sekcja  Baza dokumentów – to zbiór plików w trybie edycji, który jest niezbędny każdej firmie. Wśród nich znajdują się wzory umów oraz różnego rodzaju wnioski i formularze, które warto posiadać w formie elektronicznej.
 

Jednocześnie, chcąc ułatwić przedsiębiorcom pozyskiwanie nowych kontrahentów i partnerów, dajemy możliwość tworzenia wirtualnych wizytówek, które zapewnią wymianę świadczonych usług bądź towarów. Co więcej,  zbudowana społeczność przedsiębiorców pozwoli na dzielenie się doświadczeniami oraz na nawiązywanie kontaktu pomiędzy użytkownikami portalu.
 

Do portalu zaprosiliśmy również naszych partnerów – firmy zewnętrzne, które przygotowują specjalne oferty i rabaty, które dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników - to kolejny powód, dlaczego warto zarejestrować się na portalu.
 

Korzystając z serwisu zafirmowani.pl zyskujesz także dostęp do bezpłatnej aplikacji księgowej, narzędzia wspomagającego przy rozliczaniu uproszczonej księgowości. Aplikacja służy między innymi do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, a także fakturowania oraz prowadzenia terminarza płatności.

 

Jeśli masz jakieś uwagi lub spostrzeżenia, co moglibyśmy zmienić, aby lepiej korzystało Ci się z portalu dla firm zafirmowani.pl, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: portal@alior.pl.

 

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies