O portalu

Portal zafirmowani.pl - to interaktywna platforma dla mikro i małych przedsiębiorców, dostępna w formie otwartego serwisu internetowego. Serwis stanowi praktyczny poradnik zbudowany z myślą o przedsiębiorcach.
 

Portal zafirmowani.pl dostarcza niezbędnych informacji przedsiębiorcom oraz odpowiada na najczęściej zadawane pytania pojawiające się podczas prowadzenia własnej działalności.
 

Dzięki artykułom eksperckim i materiałom wideo wspieramy firmy w zakresie:  podatków, kadr i HR,  marketingu oraz bezpieczeństwa, a przede wszystkim zakładania, prowadzenia i finansowania przedsiębiorstwa.
 

Eksperci, publikujący na portalu, odpowiadają na pytania użytkowników i pomagają im w kreowaniu i rozwijaniu działalności. Autorzy artykułów mogą mieć różne spojrzenia na dane zagadnienie, sytuacje czy problemy, które możesz napotkać prowadząc działalność.
 

Specjalna sekcja  Baza dokumentów – to zbiór plików w trybie edycji, który jest niezbędny każdej firmie. Wśród nich znajdują się wzory umów oraz różnego rodzaju wnioski i formularze, które warto posiadać w formie elektronicznej.
 

Jednocześnie, chcąc ułatwić przedsiębiorcom pozyskiwanie nowych kontrahentów i partnerów, dajemy możliwość tworzenia wirtualnych wizytówek, które zapewnią wymianę świadczonych usług bądź towarów. Co więcej,  zbudowana społeczność przedsiębiorców pozwoli na dzielenie się doświadczeniami oraz na nawiązywanie kontaktu pomiędzy użytkownikami portalu.
 

Do portalu zaprosiliśmy również naszych partnerów – firmy zewnętrzne, które przygotowują specjalne oferty i rabaty, które dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników - to kolejny powód, dlaczego warto zarejestrować się na portalu.
 

Korzystając z serwisu zafirmowani.pl zyskujesz także dostęp do bezpłatnej aplikacji księgowej, narzędzia wspomagającego przy rozliczaniu uproszczonej księgowości. Aplikacja służy między innymi do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, a także fakturowania oraz prowadzenia terminarza płatności.

 

Jeśli masz jakieś uwagi lub spostrzeżenia, co moglibyśmy zmienić, aby lepiej korzystało Ci się z portalu dla firm zafirmowani.pl, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: portal@alior.pl.

 

Ten materiał jest dostępny dla użytkowników portalu. Chcesz uzyskać do niego dostęp?

Zapraszamy Cię do dołączenia do społeczności firm na zafirmowani.pl! Zakładając konto w portalu dostajesz:

dostęp do artykułów, wideo oraz plików do pobrania w wersji premium.

możliwość zadania pytania i wymiany wiedzy z ekspertem

zamieszczenie swojej wizytówki on-line (mini strona www)

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zapoznaj się z polityką prywatności