Metalsistem-cbtc producent regałów

Produkcja metalowych wyrobów gotowych, z wyłączeniem maszyn i urządzeń
 

Metalsistem to firma z dużym doświadczeniem. W branży funkcjonujemy od 1968 roku. Zajmujemy wiodące miejsce wśród producentów systemów składowania oraz rozwiązań w przemyśle magazynowym. Nasza działalność to również sprzedaż regałów metalowych po całym świecie, a szczególnie regałów półkowych z unikalnym systemem Super 1-2-3. Pracujemy na obszarze aż 70 państw.

W METALSISTEM mają miejsce się najbardziej zaawansowane technologicznie procesy obróbki oraz transformacji stali cynkowanej metodą Sendzimira.

Proces powstawania detali polega na przepuszczeniu taśmy ze stalą konstrukcyjną przez walce i rolki, które za pomocą unikalnych form uplastyczniają i odkształcają materiał aż do powstania pożądanego wymiaru i formy.
Jesteśmy dumni także z tego że wszystkie linie produkcyjne wykorzystywane w produkcji są autorstwa działu Badań i Rozwoju METALSISTEM.

Nasze regały magazynowe wytwarzamy z najwyższej jakości surowców, które zawsze potwierdzane są międzynarodowymi certyfikatami.
Do wyrobu używamy najlepszej, zimno giętej stali cynkowanej.
Chcąc zapewnić zadowolenie naszym kontrahentom, stawiamy zawsze na bezpieczeństwo i niezawodność. Kluczowe jest dla nas także stosowanie najnowszych technologii.
Produkty Metalsistem są rozpoznawalne a także doceniane głównie ze względu na ich innowacyjność i jakość wykonania.

W naszej ofercie mamy m.in antresole oraz metalowe regaly magazynowe.

Antresole są produktem, który pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej. To dzięki oszczędności miejsca na poziomie parterowym i magazynowania towarów na dwóch lub trzech poziomach.

Kolejny nasz produkt to regały przepływowe które tworzą system który w szczególności wykorzystywany do składowania produktów o dużej rotacji. W dużym skrócie działa on na intuicyjnym przesuwaniu się towarów, na specjalnie na pochylonych prowadnicach z rolkami, powoduje to że do przedniej krawędzi regału.

W ofercie mamy także regały mobilne, są one najczęściej wykorzystywane przy archiwizacji dokumentów. Regały dostosowane są do składowania i porządkowania skoroszytów oraz opakowań zbiorczych. System wykorzystywany jest także do magazynowania towarów ładowanych ręcznie.

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies