NIDO Bartosz Szkódliński

Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi
 

Firma mająca swoje korzenie we Francji, na naszym rynku funkcjonuje od 2004 roku. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w kraju wyrobów najbardziej znanych marek, nawilżaczy powietrza, wentylatorów, produktów do aromaterapii oraz wielu akcesoriów.
Współdziałamy z najbardziej cenionymi europejskimi markami, takimi jak: Stylies, Winix oraz Ecoair. Dzięki temu gwarantujemy najlepszą gatunkowość proponowanych akcesoriów. W naszej firmie wartościami, które ceni się najbardziej są nasi Klienci oraz ich samopoczucie.

Dystrybuujemy produkty polepszające jakość powietrza w domu czy w biurze, takie jak: nawilżacze, wentylatory a także dyfuzory olejków eterycznych.
Nasze produkty są nie tylko praktyczne, ale też charakteryzują się pięknym, nietypowym wzornictwem. Powoduje to że są nie tylko praktyczne, ale też mogą stanowić element dekoracyjny każdego pomieszczenia.
Staramy się, aby nasze urządzenia były łatwo dostępne dla każdego. Stawiamy na niewygórowane ceny, tak by wszystkich było stać na kupno urządzenia które wpływa na zdrowie.
Także ochrona środowiska nie jest nam obca. Nasze artykuły odznaczają się jak najmniejszym zużyciem energii, a pakowane są jedynie w pudełka z kartonu.

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies