JAX JACEK PORĘBNY

Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo, programów telewizyjnych, nagrań dźwiękowych i muzycznych

Z powodu dużej ilości godzin na lokacjach plenerowych często nie bywamy w biurze. Proszę dzwonić na podany numer telefonu lub kontakt mailowy.

 

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży filmowej i teliwizyjnej prze obsłudze planu zdjęciowego, Działamy według ustalonych przez Kierownika Planu schematów, zasad i obowiązków na planie zdjęciowym jako Dyżur Planu Zdjęciowego. Cechuje nas solidność, pracowitość i pełen profesjonalizm w tym co robimy. Wcześniejsze doświadczenie zdobyte na stanowiskach wielu szczeblach, w tym kierowniczych i menagerskich pozwala mi lepiej zrozumieć potrzeby klienta. Przez wiele lat szkoliłem się i pracowałem za granicą, gdzie nabyłem wiele sposobów rozumienia i spoglądania na świat i jego rozwiązania. Moim życiowym mottem jest: "FOR EVERY PROBLEM, THERE'S A SOLUTION"(pol.tł. Do każdego problemu jest rozwiazanie" Nasza firma jest właśnie rozwiązaniem Twopich problemów!!!

Obsługa planu filmowego Dyżurny Planu

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies