GLOBAL ELITE CAR ZOFIA SŁUPECKA

Wynajem i dzierżawa
 

Na terenie Warszawy funkcjonuje jedna z popularniejszych wypożyczalni samochodów z tamtych okolic, to znaczy Global Elite Car. Tym, co wyróżnia w największym stopniu tę właśnie wypożyczalnię pośród konkurencji, to jej oferta. Rzecz jasna zapomnieć nie można o najwyższej jakości oferowanych usług, lecz to właśnie oferowane pojazdy zachęcają klientelę. Firma postanowiła się zdecydować na auta luksusowe i sportowe. Z tego też powodu będą w cenniku dominować różne modele Mercedesów, BMW czy Audi, o jakości tych marek nie trzeba z pewnością przekonywać nikogo. Dla wielbicieli jazdy na dwóch kółkach Global Elite Car również przygotowała odpowiednią propozycję, w postaci paru modeli super szybkich motocykli. No i oczywiście pamiętać też trzeba o bolidach sportowych - takie marki jak Ferrari, Porsche czy Maserati są obiektem westchnień większości lubiących motoryzację panów. Potężny silnik, przyspieszenie wbijające w fotel i wspaniały wygląd to jedynie kilka cech takich aut.


Co istotne, samochody oferowane przez wypożyczalnię są dostępne dla praktycznie wszystkich klientów, każdy może pojeździć jednym z nich. Global Elite Car stara się wychodzić możliwie jak najbardziej naprzeciw wymaganiom wypożyczających, z tego też powodu do minimum ograniczono wszelakie formalności. Równocześnie te wszystkie auta posiadają pełne ubezpieczenie, co daje duży komfort podczas podróży i zabezpiecza przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Pośród kierowców popularne są dwie odmiany wypożyczenia. Pierwsza z nich to wynajem krótkoterminowy, idealnie sprawdzający się w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje samochodu na kilka dni. Wakacyjny wyjazd, podróż służbowa czy nawet awaria posiadanego auta - wypożyczalnia Global Elite Car z pewnością w tym pomoże.

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies