1. EWELINA SUWIŃSKA, 2 .GREAT Cleaner

Roboty budowlane specjalistyczne

Pon - Pt 10:00 – 19:00 Sob – 10:00 - 15:00

 

Fineglass z siedzibą w Warszawie jest niekwestionowanym liderem branży zajmującej się kompleksową renowacją powierzchni szklanych. Firma świadczy usługi najwyższej jakości i sukcesywnie udowadnia, iż jest najlepsza w tym, co robi. Łączy najnowszą technologię z tradycją, pasją a przede wszystkim zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Wszystkie usługi realizowane są przez wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników, którzy służą radą na każdym etapie prac. Przeprowadzając kompleksową regenerację szyb, Fineglass jest w stanie usunąć wszelkie zarysowania i odpryski z szyb okiennych niezależnie od ich długości czy głębokości, wypolerować rysy na szkle doprowadzając je do pierwotnego stanu, jak również usunąć z szyby popalenia powstałe na skutek działania wysokich temperatur.

Do swojej pracy podchodzą rzetelnie, starając się zawsze wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Wszystkie usługi, które świadczy serwis Fineglass wykonane są na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu polerowanie i regeneracja szyb odbywają się zgodnie z europejskimi standardami. Firma zapewnia fachowe doradztwo oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies