Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Finansowa działalność usługowa, z wyłączeniem ubezpieczeń funduszów emerytalnych
 

Jesteśmy specjalistami w profesjonalnej rejestracji spółek na obszarze Polski. Biuro rachunkowe opiera się na najlepszych doświadczeniach specjalistów z zakresu księgowości. Priorytetem jest dla nas rozwój. Dla usługobiorców oznacza to dostęp do doskonale dopasowanych narzędzi czy najlepszych praktyk biznesowych, z kolei członkom naszego zespołu daje to nieograniczone perspektywy rozwoju i poczucie regularnego współtworzenia nowoczesnej usługi księgowej oraz kadrowo-płacowej. Renomowany adres siedziby firmy w połączeniu z wirtualnym sekretariatem ułatwia naszym usługobiorcom kreować profesjonalny wizerunek firmy czy rozwijać swój biznes z jakiegokolwiek miejsca na świecie, czerpiąc mnóstwo profitów z wirtualnego biura. Deklarujemy szybkość i  niezawodność działania jak również gruntowną pomoc przy dopełnianiu  wszelkich formalności. Nieocenione doświadczenie w usługowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych pozwala nam brać całkowitą odpowiedzialność za wykonywaną pracę. Pokonując konkurencję uzupełniliśmy je o usługi z zakresu administracji oraz wirtualnego biura, doradztwo gospodarcze, usługi finansowe, prawne oraz o kompleksową obsługę oraz szkolenia z zakresu BHP.  Co jakiś czas w naszym państwie zmieniają się normy prawne a co za tym idzie regulacje księgowe. My śledzimy te zmiany bez zwłoki. Ochronę ubezpieczeniową OC z tytułu prowadzonej działalności w zakresie usług księgowych i doradztwa podatkowego gwarantuje naszej firmie towarzystwo ubezpieczeniowe, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie interesów klientów biura. Zawierając z nami współpracę mogą być Państwo pewni, że zajmiemy się wszelkimi aspektami niezbędnymi do należytego działania przedsiębiorstwa.

Gwarantujemy wynajem wirtualnego biura z kompetentną obsługą. Nasze biuro  podatkowe gwarantuje  kompleksową obsługę rachunkowo-księgową przedsiębiorstw, na którą składają się: obsługa księgowa, obsługa kadrowo – płacowa oraz usługi doradcze. Biuro Księgowe jest specjalistą w kompleksowym prowadzeniu: ksiąg handlowych osób prawnych czy fizycznych, stowarzyszeń, fundacji klubów sportowych; książek przychodów i rozchodów wraz z towarzyszącymi ewidencjami (środki trwałe, ewidencje przejazdów); ewidencji sprzedaży oraz zakupów vat; ewidencji płacowo – kadrowych wraz z rozliczeniami zus; doradztwa w sprawach pracowniczych czy płacowych w zakresie kodeksu pracy a także towarzyszących przepisów prawnych (BHP); ewidencji przychodów (tzw. ryczałt) wraz z towarzyszącymi ewidencjami (środki trwałe, ewidencji przejazdów);  doradztwa ekonomiczo – finansowego; doradztwa dotyczącego\w ramach kredytów czy  leasingu wraz z opracowaniem a także   dokumentów kredytowych czy  na leasing; kontroli dokumentacji klienta pod względem poprawności podatkowej; jeśli zajdzie taka konieczność załatwienie dokumentacji związanych z pozyskaniem zaświadczeń o nie zaleganiu  w opłacaniu podatków i ZUS, również zaświadczeń o wysokości dochodów. Udzielamy pomocy w dopełnianiu formalności dotyczących zakładania działalności gospodarczej. Zleć prowadzenie księgowości naszej profesjonalnej kadrze oraz  nie dbaj o problemy!  Pokładamy nadzieję, iż w najbliższym czasie będziemy mogli współpracować wspólnie każdego dnia.

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies