Willa Diana

Działalność organizatorów turystyki, pośredników i agentów turystycznych oraz pozostała działalność usługowa
 

Willa Diana to dogodnie położony obiekt noclegowy w Kotlinie Kłodzkiej, który zagwarantuje moc atrakcji z których słyną Sudety. Dobra lokalizacja pensjonatu umożliwi zwiedzanie i chodzenie po górach, co docenią aktywni turyści. Willa przystosowana jest do obsługi nawet 50 gości jednocześnie, którzy mogą liczyć na kwatery gościnne 2,3,4 osobowe – z prywatnymi łazienkami, TV, balkonem bądź tarasem, malowniczym widokiem za oknem. Ośrodek wyposażony został w wiele udogodnień, rozrywek i atrakcji, które umilą czas w pensjonacie nie tylko dzieciom i młodzieży. Zachęcamy do zarezerwowania noclegów, również z wyżywieniem, bowiem w naszej kuchni świadczymy profesjonalną usługę gastronomiczną. Posiadając u nas nocleg z pewnością zobaczycie Czarną Górę i jej stok narciarski oraz szlaki górskie, jaskinie, wodospady, muzea, parki zdrojowe, zabytkowe kościoły, kopalnie, zalewy czy urokliwe miasteczka – zapraszamy!

Oferta obejmuje: noclegi indywidualne dla gości prywatnych i zorganizowane dla pracowników przedsiębiorstw, uczestników szkoleń, organizatorów wycieczek, zimowisk, kolonii itd. Ponadto zapewnimy noclegi dla gości będących uczestnikami imprez okolicznościowych, które także organizujemy w ramach oferowanych usług takich jak organizacja: chrzcin, wesel, styp, urodzin, komunii itd.

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies