Pneumat System Sp. z o.o.

Produkcja maszyn i urządzeń, gdzie indziej nieklasyfikowana
 

Lider pneumatyki z polskim kapitałem - dostawca rozwiązań pneumatycznych, producent siłowników pneumatycznych i sprężyn gazowych, usługodawca świadczący specjalistyczne usługi dla przemysłu.

Pneumatyka przemysłowa to trzon naszej propozycji handlowej dla przedsiębiorstw. Hurtownie pneumatyczne naszej marki to grupa wyspecjalizowanych sklepów z pneumatyką i automatyką, w których znaleźć można również produkty z innych dziedzin technicznych jak choćby próżni czy hydrauliki. To jednak pneumatyka przemysłowa jest szczególnie wybierana przez naszych klientów którzy szukają narzędzi, maszyn, urządzeń, komponentów przystosowanych do pracy w przemyśle. Inną grupą pneumatyki jest pneumatyka warsztatowa, która obejmuje produkty wyprodukowane z myślą o warsztacie jako finalnym kliencie. Ponadto w naszej ofercie znajduje się pneumatyka siłowa, na którą składają się produkty naszej produkcji tj. siłowniki pneumatyczne Pneumat System: jednostronnego i dwustronnego działania, mini, kompaktowe, CNOMO, obrotowe, płaskie itd. Przez lata staliśmy się wiodącym producentem pneumatyki siłowej w kraju oraz dostawcą produktów takich jak węże, złącza, manometry, szlifierki, pistolety natryskowe, ssawki, pompy, elektrozawory, zbiorniki ciśnieniowe czy szeroko rozumiana filtracja. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do naszej strony www, gdzie znajduje się także wykaz usług świadczonych przez Pneumat System - zachęcamy do lektury!

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies