MTech Polska S.C.

Pozostała produkcja wyrobów
 

MTech to Twój niezawodny partner w biznesie. Rozwijamy i doskonalimy naszą technologię, żeby sprawdzała się w najtrudniejszych warunkach, nawet na rynkach z najwyższymi wymaganiami dotyczącymi niezawodności.

eśli szukasz niezawodnego partnera biznesowego dla swojego biznesu myjniowego, nie ma potrzeby szukać dalej. Myjnie MTech wykorzystują technologię, która z powodzeniem funkcjonuje na rynkach europejskich, azjatyckich i amerykańskich od ponad 40 lat. Marka MTech działa na rynku od 2010 r. i dostarczyła już swoim Klientom ponad 500 różnych maszyn i urządzeń. Stale rozwijamy i udoskonalamy nasze technologie, aby sprawdzały się w najbardziej wymagających warunkach, na rynkach z najwyższymi wymaganiami dotyczącymi niezawodności, takimi jak między innymi Federacja Rosyjska. Jedną z naszych głównych sfer działalności jest branża vendingowa. Opierając się na doświadczeniach zaczerpniętych z niej, wprowadziliśmy do naszych myjni wiele innowacyjnych rozwiązań, w tym platformę dla właścicieli do zdalnego zarządzania jednym urządzeniem lub siecią myjni, innowacyjny system lojalnościowy oraz platformę dla użytkowników myjni pozwalającą na pełną kontrolę nad wydatkami.

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies