Psychoterapia INTELLEGO

Pomoc społeczna bez zakwaterowania

poniedziałek 08:00–21:00 wtorek 08:00–21:00 środa 08:00–21:00 czwartek 08:00–21:00 piątek 08:00–21:00 sobota 10:00–14:00 niedziela Zamknięte

 

Gabinety psychoterapii i wsparcia psychologicznego Intellego Rzeszów. To profesjonalna poradnia, której grono pracowników stanowią wykwalifikowani specjaliści mający na celu zapewnienie wsparcia i pomocy w trudnych chwilach życia. Ich wieloletnie doświadczenie i wiedza, połączone z przyjemnym wystrojem pomieszczeń sprawią, że odbędziesz bezstresową wizytę, a tym samym zyskasz bezcenne rady, po których zaimplementowaniu uczynisz swoje życie przyjemniejszym i prostszym.

Na stronie internetowej poradni intellego-psychoterapia.pl znajduje się jawny, czytelny cennik, który pozwoli na uniknięcie dodatkowych kosztów i stresu związanego z nieplanowanym biegiem zdarzeń. Znajdziemy na niej również więcej szczegółowych informacji oraz formularz online, który może okazać się pomocny, gdy nie chcemy umawiać wizyty telefonicznie lub osobiście.

Usługi, które są realizowane na terenie placówki to konsultacje psychologiczne i seksuologiczne, terapie uzależnień oraz wsparcie logopedy, ale przede wszystkim psychoterapie dla:

  • Dzieci,

  • Młodzieży,

  • Klientów indywidualnych,

  • Rodzin,

  • Par.

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies