Kredyt Kompleks Sp. z o.o.

Działalność wspomagająca usługi finansowe oraz ubezpieczenia i fundusze emerytalne

Kredyt Kompleks Sp. z o.o. jest otwarte od Poniedziałku do Piątku w godzinach 09:00 - 17:00

 

Zawsze to klient jest w centrum naszej uwagi, jego potrzeby oraz zadowolenie. Proste zasady, profesjonalizm i zindywidualizowane podejście pozwala nam zbudować strukturę wartości, długo terminowej i owocnej relacji opartej na zaangażowaniu oraz zaufaniu. Oferujemy realistyczne warunki, możliwe do wykonania dlatego tak nieustannie uczestniczymy w cotygodniowych szkoleniach z naszego sejfu produktowego. Negocjujemy z bankiem wysokość raty nie zawyżając sztucznie prowizji bankowej.

  • Kredyty Konsumenckie są dla każdego kto potrzebuje dodatkowej gotówki. Kredyty Konsolidacyjne służą osobom które płacą więcej niż jedną ratę i potrzebują przeznaczyć więcej środków na rodzinny budżet domowy, a przy konsolidacji pożyczek zaoszczędzisz dodatkowe środki z naszą pomocą.
  • Natomiast Kredyty Biznesowe są przeznaczone dla osób prowadzące Działalność Gospodarczą, Gospodarstwa Rolne, oraz spółki, ale posiadamy również pożyczki od 1 dnia prowadzenia Firmy/Gospodarstwa na start do dziesięciu tysięcy złotych.
  • Pracujesz w Budżetówce lub jesteś Profesjonalistą ? Otrzymaj niższą prowizję bankową nawet do 14 p.p.
  • Osoby zadłużone również z zajęciami komorniczymi mogą ubiegać się o pożyczkę lub chwilówkę na uproszczonych zasadach również na dowód osobisty do dwudziestu dwóch tysięcy złotych.
  • Różnego rodzaju Kredyty Samochodowe oraz Leasingi z wpłatą własną już od 0%, a dla osób zadłużonych Pożyczki Samochodowe nawet do 85% wartości pojazdu i jeździsz dalej lub na zakup auta bez zaświadczeń. Zapraszamy!

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies