PPHU ASP BETONEX - Szamba Betonowe

Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej
 

Wytrzymałe szamba betonowe z gwarancją na lata

Nasza firma posiada w ofercie między innymi szamba, które produkujemy od ponad 20 lat. W związku z tym możemy pochwalić się satysfakcjonująco bogatym doświadczeniem, a jednocześnie gwarantujemy ponadprzeciętnie wysoką jakość produktów.

Jesteśmy w stanie podjąć współpracę zarówno z niewielkimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami, które mogą liczyć na indywidualne warunki. Nieustannie udoskonalamy nasze zbiorniki betonowe, dzięki czemu firma nieustannie poszerza grono zadowolonych klientów. Zapewniamy wysoką szczelność oferowanych przez nas zbiorników, a także ich dużą odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych. W związku z tym gwarantujemy długi czas eksploatacji zbiorników, ponieważ w zachowaniu ich szczelności pomaga przede wszystkim zastosowanie nowoczesnych powłok ochronnych.

Naszą ofertę uzupełnia kanał samochodowy, który jesteśmy skłonni zaproponować właścicielom warsztatów. Jesteśmy skłonni zaproponować kanały w trzech rozmiarach, których koszt oscyluje w granicach od 2000 do 2600 zł.

- szamba betonowe

- zbiornki z betonu

- kanały samochodowe

- ogrodowe piwnice

- zbiorniki przeciw pożarowe

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies