Artur Maciaszek

Transport lądowy oraz transport rurociągowy

Firma jest otwarta całodobowo

 

Firma pomocy drogowej Artur Kowalski z Kalisza to profesjonalny zespół, który służy pomocą na drodze przez całą dobę. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej w rejonie Zgorzelca lub okolic, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Oferujemy szybką i skuteczną pomoc, dzięki której szybko wrócisz do jazdy.

Nasza oferta obejmuje holowanie pojazdów osobowych i ciężarowych oraz naprawy awaryjne na miejscu zdarzenia. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą awarią lub uszkodzeniem pojazdu. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie szybko i sprawnie usunąć awarię i pomóc kierowcy wrócić do jazdy.

Jeśli potrzebujesz lawety w Zgorzelcu lub okolicach, również możesz skorzystać z naszych usług. Oferujemy lawetę, która jest dostępna przez całą dobę i jest w stanie przewieźć każdy pojazd, niezależnie od jego wielkości czy też rodzaju. Nasza laweta jest wyposażona w nowoczesne urządzenia, które zapewniają bezpieczny transport pojazdów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych cenach, zapraszamy do zapoznania się z cennikiem pomocy drogowej i lawety w Zgorzelcu. Nasze ceny są konkurencyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy na drodze lub chcesz skorzystać z usług lawety w Zgorzelcu. Z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać problem i dojechać bezpiecznie do celu.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług pomocy drogowej dostępnych przez całą dobę. Oferujemy holowanie pojazdów osobowych i ciężarowych oraz naprawy awaryjne na miejscu zdarzenia. Posiadamy nowoczesny sprzęt i doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą awarią lub uszkodzeniem pojazdu.

Jeśli potrzebujesz lawety, również możesz skorzystać z naszych usług. Nasza laweta jest dostępna przez całą dobę i jest w stanie przewieźć każdy pojazd, niezależnie od jego wielkości czy też rodzaju. Nasza laweta jest wyposażona w nowoczesne urządzenia, które zapewniają bezpieczny transport pojazdów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lub cenach, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy na drodze lub chcesz skorzystać z usług lawety. Z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać problem i dojechać bezpiecznie do celu.

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies