Sklep z artykułami higienicznymi

Produkcja papieru i wyrobów z papieru
 

O otwarciu sklepu myśleliśmy od dawna, jego oficjalne otwarcie miało miejsce 8 marca 2019 roku. Nie bez powodu wybraliśmy ten termin. Dzień Kobiet, to idealny dzień na uruchomienie kobiecego biznesu. Opiekując się córką przetestowałam artykuły dla dzieci znajdujące się w naszej ofercie i zakochałam się w nich, a potem okazało się, że nigdzie nie można ich kupić. Dlatego postanowiłam ułatwić życie innym mamom i dać im coś, bez czego nie wyobrażam sobie mojego macierzyństwa.

Nasz sklep z artykulami higienicznymi jest skierowany dla wszystkich, którzy oczekują szybkich i sprawnych zakupów bez biegania między sklepowymi półkami. Zajmujemy się głównie sprzedażą higienicznych artykułów jednorazowych wykorzystywanych w medycynie, stomatologii, kosmetyce, gospodarstwach domowych oraz przy opiece nad dziećmi. Znajdziesz u Nas m.in podkłady bibułowe, podkłady włókninowe, rękawice jednorazowe, przyłbice, śliniaki dentystyczne, akcesoria do kąpieli, akcesoria do karmienia , wiele innych produktów. Dla stałych klientów przewidujemy korzystne rabaty.

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies