Rachunek Plan Biznes

Prowadzisz firmę i rozliczasz się na zasadach pełnej księgowości? Wybierz Rachunek Plan Biznes. Teraz możesz samodzielnie dopasowywać usługi do potrzeb swojej firmy i zarządzać nimi online!

Poznaj zalety Rachunku Plan Biznes:

 

 

 

 

Bezpłatne prowadzenie rachunku podstawowego oraz 2 dowolnych rachunków pomocniczych (jeśli klient korzysta z rachunków pomocniczych) dotyczy przypadku, gdy klient spełni jeden z dwóch warunków: w danym miesiącu kalendarzowym (do godz. 21.00 ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego) dokona łącznie minimum 4 transakcji bezgotówkowych przynajmniej jedną kartą debetową wydaną do rachunku podstawowego lub pomocniczego (nie dotyczy Karty Wirtualnej) albo wykona przelew do ZUS lub US (nie dotyczy realizacji przelewów za pośrednictwem zleceń stałych oraz przelewów natychmiastowych). Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym otwarto rachunek. Opłata za Plan Karty, Plan Przelewy, Plan BusinessPro wynosi 30 zł miesięcznie za każdy plan.

 

 

Sam dopasowujesz zakres usług do potrzeb Twojej firmy

 

Plany Plus to pakiety bezpłatnych usług udostępnianych w formie abonamentu w wysokości 30 zł miesięcznie za każdy Plan Plus, które możesz włączać i wyłączać w dowolnym momencie – zarówno w placówce banku, jak i samodzielnie w bankowości internetowej BusinessPro. Z usług udostępnionych w poszczególnych Planach Plus korzystasz bez dodatkowych opłat.

 

 

 

 

Jak otworzyć Rachunek Plan Biznes

 

 

Wypełnij formularz online i wybierz sposób podpisania umowy - zdalnie lub w oddziale.

 

 

 

 

Rachunek Plan Biznes otworzysz też w dowolnym oddziale Alior Banku obsługującym klientów biznesowych. Lista oddziałów dostępna jest TUTAJ.

 

 

 

Pliki do pobrania

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies