Usługi IT od nazwa.pl – wynieś swój biznes na nowy poziom

27.04.2021 Artykuły i wideo
Oceń 5.00/5 (2)

Szybkość i bezpieczeństwo kluczem do sukcesu w Internecie

 

Posiadanie firmowej strony i poczty e-mail we własnej domenie stanowi od dawna podstawę funkcjonowania każdego biznesu w Internecie. Warto mieć jednak na uwadze, że wraz z rozwojem technologicznym nie tylko zmieniają się oczekiwania klienta, lecz również dochodzi do intensyfikacji działań cyberprzestępców. Z tego względu sięgnięcie po wydajne i jednocześnie bezpieczne usługi internetowe staje się dzisiaj dla każdej firmy koniecznością.

 

Powszechne stosowanie zaawansowanych aplikacji na stronach WWW czy e-sklepach wymusza postawienie na rozwiązania, które zapewnią maksymalne szybkie działanie serwisów internetowych. Dzisiejszy konsument nie lubi czekać. Szacuje się, że ponad połowa użytkowników opuszcza stronę, jeśli wczytuje się ona dłużej niż 3 sekundy. Z drugiej strony niedostateczny nacisk na kwestie bezpieczeństwa może przynieść przedsiębiorstwu dotkliwe straty. Źle zabezpieczona domena czy poczta e-mail to szeroko otwarta furtka dla hakerów, gotowych sparaliżować pracę Twojej firmy.

 

Żeby zatem uzyskać przewagę konkurencyjną w świecie rewolucji cyfrowej, należy wybierać tylko takie usługi IT, którą zapewniają maksymalną szybkość działania stron i jednocześnie kompleksowo ochronią Twoją firmę przed zagrożeniami z sieci.

 

Usługi internetowe od nazwa.pl – przyszłość Twojej firmy w sieci

 

Spółka nazwa.pl jest polskim liderem w świadczeniu usług internetowych, z której rozwiązań skorzystało już ponad 1.000.000 klientów. Przodując we wprowadzaniu najnowszych technologii, łączących wysoką wydajność z maksymalnym poziomem bezpieczeństwa, staje się ona naturalnym kandydatem na Twojego partnera w rozwijaniu biznesu w Internecie.

 

W nazwa.pl możesz zarejestrować domenę, czyli Twój indywidualny adres w sieci, w ramach której otrzymasz pakiet technologii, chroniący i jednocześnie przyspieszający działanie powiązanych z nią usług. Zakładając pocztę elektroniczną we własnej domenie, zyskasz nie tylko profesjonalną, pojemną i wolną od niebezpiecznego spamu i reklam usługę, lecz również automatycznie skonfigurowane zabezpieczenia SPF, DKIM oraz DMARC. Sprawią one, że nikt nie podszyje się mailowo pod Twoją firmę.

 

W ofercie znajdziesz również usługi CloudHosting z CDN nazwa.pl, dzięki którym Twoja strona WWW będzie się otwierać nawet 10x szybciej niż miałoby to miejsce na hostingu konkurencyjnych firm. Z jednej strony sukces tkwi w technologii chmurowej, która pozwala przekierować zwiększony ruch na Twojej stronie do najmniej zajętego serwera w klastrze. Zapewnia to maksymalną szybkość działania serwisów internetowych, niezależną od nagłego skoku obciążenia. Z drugiej strony Content Delivery Network (CDN) skraca fizyczną odległość pomiędzy użytkownikiem odwiedzającym witrynę a serwerem, przechowującym kopie jej elementów. Krótszy dystans przekłada się tym samym na lepszy czas odczytu. Sieć CDN nazwa.pl składa się z kluczowych węzłów wymiany ruchu, ulokowanych w Europie i Ameryce Północnej, dzięki czemu w każdej części świata serwisy WWW, umieszczone na CloudHostingu, będą się otwierać błyskawicznie.

 

Dla klientów oczekujących wysokiej indywidualizacji usług przygotowane zostały serwery VPS, które umożliwiają pełną kontrolę nad zainstalowanym oprogramowaniem i są polecane do projektów wymagających wysokiej mocy obliczeniowej. W ofercie nazwa.pl znajdziemy również certyfikaty SSL, których znacznikiem jest zamknięta kłódka w adresie strony. Zabezpieczają one serwisy poprzez szyfrowanie połączenia pomiędzy użytkownikiem odwiedzającym witrynę a serwerem WWW. Natomiast osoby, które szczególnie cenią sobie bezpieczeństwo firmowych plików, mogą skorzystać z usługi Cloud Backup, pozwalającej wykonywać kopie zapasowe danych z komputerów z systemem Windows 7/8/10. W przypadku awarii dysku, kradzieży sprzętu czy hakerskiego ataku typu ramsomware, dokumenty Twojego przedsiębiorstwa pozostaną bezpieczne.

 

Usługi internetowe od nazwa.pl stanowią idealne rozwiązanie dla każdej firmy, która chciałaby zadbać o pełne bezpieczeństwo oraz maksymalną szybkość działania swoich stron i aplikacji.

 

 

 

 

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies