#ZostańWDomu - jak korzystać z usług Alior Banku i zarządzać finansami firmy przez Internet bez wychodzenia z domu?

16.03.2020 Prowadzenie działalności
Oceń 5.00/5 (2)

Najbliższe dni to czas, który z powodu odpowiedzialności za siebie i innych, powinniśmy spędzić w domu. Jeśli nie musisz, nie odwiedzaj naszych oddziałów i skorzystaj z bankowości elektronicznej Alior Banku.

Korzystaj z bankowości internetowej i mobilnej

 

Przez bankowość internetową Alior Online i aplikację Alior Mobile  możesz zarządzać finansami swojej firmy bezpiecznie i wygodnie. Nasze systemy są dostępne codziennie, 24 godziny na dobę. Możesz w nich m.in.:

 

 

Korzystając z systemu bankowości internetowej BusinessPro możesz bez wychodzenia z domu:

 

 

Płać zbliżeniowo

 

W przypadku konieczności wyjścia z domu, za zakupy płać zbliżeniowo, korzystając z Apple Pay, Google Pay™, płatności zegarkiem lub kartą.

Apple Pay, Fitbit Pay™  i Garmin Pay pozwalają zatwierdzać transakcje bez wprowadzania kodu PIN na terminalu. W przypadku kart zbliżeniowych i Google Pay bez kodu PIN możesz zrobić mniejsze zakupy.

 

Placówki i oddziały

 

Prosimy Cię, jeśli możesz, skorzystaj z bankowości online, jeśli jednak zdecydujesz się odwiedzić naszą placówkę, przed wizytą zapoznaj się z aktualnymi informacjami o godzinach pracy i zasadach obsługi. Część placówek może być czasowo zamkniętych lub pracować w zmienionych godzinach.
Ze względu na zdrowie naszych pracowników i innych klientów prosimy, żebyś nie odwiedzał naszych placówek, jeśli zauważysz u siebie objawy infekcji dróg oddechowych, m.in. kaszel, katar lub gorączkę.
Pamiętaj, że gotówkę możesz wpłacać i wypłacać w bankomatach za pomocą karty.

 

Załatwiaj sprawy urzędowe z domu dzięki Profilowi Zaufanemu

 

Profil Zaufany to bezpieczne narzędzie, dzięki któremu można załatwiać sprawy urzędowe online
w serwisach administracji publicznej. Wykorzystując Profil Zaufany możesz bez wychodzenia z domu złożyć wnioski i pisma administracyjne, sprawdzić historię swojego pojazdu, a także podpisywać pisma urzędowe wysyłane drogą elektroniczną.
Profil Zaufany możesz założyć w Alior Online, aby potem podpisywać wnioski i dyspozycje logując się do bankowości internetowej - dzięki temu nie musisz zapamiętywać dodatkowych loginów i haseł.

 

Kredyty i finansowanie przedsiębiorstw

 

Jeżeli Twój Kredyt w Rachunku Bieżącym albo Rachunku Karty Kredytowej zapada w marcu lub kwietniu lub potrzebujesz informacji w zakresie nowego finansowania - skontaktuj się z naszą infolinią:
48 22 417 22 00 - Zespół Obsługi Telefonicznej dla Klientów Mikro.

 

ważne
Więcej informacji o zalecanych sposobach kontaktu z bankiem, bankowości internetowej Alior Online, aplikacji Alior Mobile oraz pracy naszych oddziałów znajdziesz na stronie Alior Banku

 

 

 

 

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies