Twoja firma nie posiada jeszcze strony internetowej? Mateusz Pawłowski stworzy ją bezpłatnie!

11.07.2019 Prowadzenie działalności
Oceń 5.00/5 (4)
Ekspert
Mateusz Pawłowski założyciel i wykonawca
firma: www.enet.ovh

Napisz do eksperta
Mateusz Pawłowski

Określ temat i opisz czego chcesz dowiedzieć się od eksperta.
Odpowiedź zostanie wysłana na Twój adres e-mail.

 
 

Prowadzisz firmę, ale nie masz jeszcze strony www? Projekt ENET jest właśnie dla Ciebie! Jego założyciel i wykonawca, Mateusz Pawłowski, jest osobą niewidomą.

Mateusz Pawłowski to absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Podążając za swoją pasją i wbrew własnym ograniczeniom, wykonuje nieodpłatnie strony internetowe.

 

Projekt ENET zakłada bezpłatne wykonanie strony. Jego założyciel, Mateusz, tworząc projekt uwzględnia wszelkie uwagi zleceniodawcy. Każdy element szablonu można także modyfikować według potrzeb. Z oferty Mateusza może skorzystać każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą i nie posiada jeszcze własnego serwisu www. Z projektem współpracuje katowicka firma Lingua-IT, która nieodpłatnie udostępnia serwer, dzięki czemu utrzymanie strony nic nie kosztuje. Klient ma możliwość pozostawienia strony na serwerze właściciela projektu lub przeniesienia jej na inny serwer.

Jeśli jesteś zainteresowany nieodpłatnym stworzeniem strony internetowej dla swojej firmy, skontaktuj się z Mateuszem pod numerem telefonu 505 904 182 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: info@enet.ovh. Zapraszamy także na stronę projektu www.enet.ovh 


 

 

 

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies