CloudMail od nazwa.pl – najlepsza poczta dla Twojej firmy

03.03.2021 Prowadzenie działalności
Oceń 5.00/5 (1)

Komunikacja mailowa podstawą dla każdego biznesu

 

Obecnie poczta elektroniczna jest jedną z najpopularniejszych usług internetowych. Posiadanie skrzynki e-mail we własnej domenie jest podstawą prowadzenia firmy w cyfrowym świecie. To nie tylko ułatwienie kontaktu z klientami, partnerami biznesowymi czy innymi pracownikami, ale również kwestia wizerunkowa. Przekłada się na prestiż marki i tym samym stanowi inwestycję w rozwój przedsiębiorstwa. Poczta we własnej domenie świadczy o profesjonalizmie – buduje zaufanie klientów do Ciebie i do Twoich usług.

 

Nowoczesna skrzynka e-mail powinna zapewniać szerokie funkcjonalności dopasowane do wymogów współczesnych czasów, jak również kłaść nacisk na kwestie bezpieczeństwa. Coraz większa mobilność wymusza korzystanie z aplikacji pocztowych w smartfonie, a rosnąca ilość wiadomości powoduje, że duża pojemność dyskowa staje się priorytetem. Ponieważ wraz z rozwojem społeczeństwa cyfrowego cyberprzestępczość przybiera na sile, bezpieczna poczta e-mail musi opierać się na najnowszych zdobyczach technologicznych, które ustrzegą Twoją firmę przed zagrożeniami z sieci oraz zablokują uciążliwy spam i reklamy.

 

CloudMail Start – rozwiązanie na nowe czasy

 

CloudMail Start to usługa pozwalająca na aktywację poczty elektronicznej we własnej domenie, świadczona przez nazwa.pl, lidera branży IT w Polsce. W ramach CloudMail zapewnione zostają niezbędne narzędzia do skutecznego i bezpiecznego prowadzenia komunikacji mailowej.

 

CloudMail w podstawowej opcji oferuje aż 100 GB powierzchni dyskowej, co pozwala na przechowywanie wszystkich ważnych wiadomości, stanowiących często dowód ustaleń biznesowych z partnerami. Ponadto możliwość przesyłania i odbierania e-maili o rozmiarze do 1 GB umożliwia operowanie na dużych załącznikach. Dostęp do poczty realizowany jest przez program instalowany na komputerze, przez przeglądarkę WWW, jak również przez mobilną aplikację Cloud Mail.

 

CloudMail oferuje doskonałą ochronę antyspamową i antywirusową. Wszyscy wiemy, jak często na skrzynkę e-mail trafiają niezamówione reklamy, i jak może to utrudniać pracę firmy. CloudMail  zapewnia zaawansowane zabezpieczenia antyspamowe, które filtrują niechciane wiadomości, a wbudowany skaner antywirusowy identyfikuje wszelkie podejrzane treści. W poczcie firmowej ważna jest nie tylko ochrona przed niechcianymi wiadomościami przychodzącymi, ale również ważna jest ochrona poczty wychodzącej. Spółka nazwa.pl zapewnia także tutaj kompleksowe rozwiązania, takie jak SPF, DKIM oraz DMARC. Mechanizmy te chronią przed próbami oszustwa (phishing, e-mail spoofing), na które najczęściej narażona jest właśnie poczta elektroniczna, zabezpieczenia te aktywowane oraz konfigurowane są automatycznie.

 

CloudMail od nazwa.pl stanowi idealne rozwiązania dla każdej firmy. Zapewnia szerokie możliwości, komfort użytkowania, buduje profesjonalny wizerunek Twojego biznesu, a także czuwa nad bezpieczeństwem Twojej korespondencji.

 

 

Korzystaj z CloudMail Start w nazwa.pl za darmo przez 6 m-cy!

 

 

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies