Jak odzyskać pieniądze korzystając z dostępnych narzędzi online?

24.02.2020 Finansowanie działalności
Oceń 5.00/5 (2)
Ekspert
Bogusław Bieda prezes zarządu
firma: Vindicat Sp. z o. o.
Napisz do eksperta

Napisz do eksperta
Bogusław Bieda

Określ temat i opisz czego chcesz dowiedzieć się od eksperta.
Odpowiedź zostanie wysłana na Twój adres e-mail.

 
 

Nierzetelny kontrahent to dziś równie często spotykane zjawisko, co dynamicznie zmieniające się otoczenie konkurencyjne czy zmiany w zasobach kadrowych. Co więc może robić przedsiębiorca, który boryka się z problemem niezapłaconych faktur?

Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z dostępnych narzędzi online, które pozwalają sprawnie poprowadzić windykację i często zakończyć ją na etapie polubownym.

 

Systemem, który automatyzuje proces odzyskania należności jest dostępne online rozwiązanie firmy Vindicat.pl. W sposób szybki i wygodny pozwoli Ci uporać się z niezapłaconą fakturą. Aplikacja przeprowadzi Cię przez cały proces windykacji, zapewniając skuteczność i komfort jednocześnie. Intuicyjna obsługa sprawia, że system w  łatwy sposób potrafi uporządkować współpracę z kontrahentami, nie zaburzając przy tym istniejącej relacji.

 

Regularne używanie monitoringu należności oraz zastosowanie konkretnych, podpowiadanych przez system kroków, pozwala zdyscyplinować naszych partnerów, a w momencie wystąpienia zagrożenia braku uregulowania faktury – podjąć szybkie działanie zmierzające do odzyskania pieniędzy. Aplikacja w zależności od etapu monitoringu i windykacji podpowiada scenariusz dalszego postepowania: dodaje pieczęć prewencyjną, samodzielnie generuje pisma czy wnioski do sądu, wysyła SMS-y przypominające, a nawet negocjuje z dłużnikiem spłatę czy rozłożenie długu na raty. Przy pomocy modułu negocjacji można zaproponować dłużnikowi kwotę i warunki spłaty długu oraz zawrzeć z nim ugodę.

ważne
W przeciwieństwie do dokumentów pobieranych z przypadkowych stron internetowych, aplikacja Vindicat dba o jakość, aktualność, a przede wszystkim zgodność z prawem udostępnianych pism.
ważne
Nie musimy samodzielnie sprawdzać ustaw w poszukiwaniu dostępnych rozwiązań. System automatycznie podpowie wszystkie dostępne w danej chwili rozwiązania jednocześnie wskazując najefektywniejsze.

To wszystko w sposób całkowicie prosty i nieskomplikowany, pozwalający nawet mało zaawansowanemu technicznie użytkownikowi na wykorzystanie całego wachlarza metod odzyskiwania swoich  pieniędzy. Nieograniczony dostęp do szeregu rozwiązań  pozwala dopasować scenariusz do poziomu zaawansowania i skomplikowania sprawy niezależnie od wysokości faktury, a tym samym odzyskiwać nawet niewielkie kwoty, które często są bagatelizowane przez przedsiębiorców jako nierentowne oraz trudne do wyegzekwowania. Regularność podejmowanych działań, które niejako wymusza na nas aplikacja, zwiększa skuteczność i kwotę wyegzekwowanych należności. W przypadku skomplikowanych spraw możliwa jest konsultacja online z prawnikiem, który odpowie na nurtujące pytania.

 

Jeżeli nie mamy czasu na samodzielne odzyskiwanie należności możemy zlecić sprawę kancelarii Vindicat. Wtedy to kancelaria podejmuje działania mające na celu odzyskanie naszych pieniędzy, skutecznie mobilizując dłużnika do spłaty długu. Przekazanie możliwe jest na każdym etapie sprawy.

 

Platforma oferuje szereg rozwiązań, które pozwalają w pełni zautomatyzować proces odzyskania długu i zwiększyć swoje szanse na sukces i odzyskanie pieniędzy.

#Vindicat

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies