Bezpłatne szkolenia online dla użytkowników portalu zafirmowani.pl!

28.01.2022 Artykuły i wideo
Oceń 5.00/5 (4)
Ekspert
Polska Fundacja Przedsiębiorczości Szkolenia online
firma: www.pfp.com.pl

Napisz do eksperta
Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Określ temat i opisz czego chcesz dowiedzieć się od eksperta.
Odpowiedź zostanie wysłana na Twój adres e-mail.

 
 

Prawdziwa kopalnia wiedzy dla przedsiębiorców - platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości dostępna bezpłatnie dla przedsiębiorców zarejestrowanych na portalu zafirmowani.pl!

Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na platformę szkoleniową, której celem jest dostarczanie przedsiębiorcom z całej Polski merytorycznej wiedzy na tematy mające uniwersalne zastosowanie w firmach – od tematów związanych z prawem, podatkami po rozwój kompetencji miękkich. Jak mówi Prezes PFP Marcin Pawłowski, jest to instrument „na miarę czasów”: - Przedsiębiorca ma dostęp do szkoleń na żywo z najlepszymi ekspertami z całej Polski z rozmaitych dziedzin. Poza szkoleniami na żywo do dyspozycji użytkowników pozostają również e-learningi. Wszystko podane w przejrzystej, bardzo wygodnej formule. Szkolenia to jeden z priorytetów naszej instytucji.

 

ważne
Platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości to projekt edukacyjny zakładający bezpłatny dostęp do najwyższej jakości szkoleń dla przedsiębiorców. Zapraszamy do udziału wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu zafirmowani.pl

Polski Ład bez tajemnic. Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na cykl szkoleń

Szkolenia przygotowane przez ekspertów Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości zapewniają holistyczne podejście do tej skomplikowanej, gospodarczej materii. Podczas nich przedsiębiorcy dowiedzą się o zmianach w podatku CIT oraz PIT, w tym CIT Estoński, naliczaniu i rozliczaniu składki zdrowotnej, innych zmian dla pracodawców. Szkolenia prowadzone są przez praktyków - ekspertów gospodarczych i księgowych.

 

Polski Ład to ogromna ilość informacji, których poziom skomplikowania może być zbyt wysoki dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą lecz samodzielnie nie zajmują się rozliczeniami podatkowymi. Eksperci uspokajają jednak, że na szczęście nie jest tak, że przedsiębiorcy muszą wiedzieć wszystko. Niektóre zmiany dotyczą tylko części firm, z tego powodu szkolenia są podzielone na bloki tematyczne co pozwala na dokładne omówienie poszczególnych obszarów.  

 

W pierwszej połowie kwietnia 2022 roku na Platformie Szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości odbędą się następujące szkolenia:

 

  • Skuteczne metody pozyskiwania klientów w sieci
  • Najlepsze praktyki tworzenia skutecznej strony internetowej
  • Jak odzyskać spokój i czas dla siebie
  • Prawne aspekty pobytu i zatrudnienia obywateli Ukrainy
  • Jak wzmacniać siebie w dobie kryzysu
  • Autentyczna marka osobista
  • Jak efektywnie wykorzystywać gotowe systemy do tworzenia stron internetowych i e-sklepów
  • Ulga na start, preferencyjne składki oraz mały ZUS plus
  • Zarządzanie zdalne/hybrydowe w nowych modelach pracy

 

 

 

Zarówno szkolenia on-line na żywo jak i szkolenia w formie e-learningu, które można odtwarzać wielokrotnie w dowolnym czasie z pewnością ułatwią uczestnikom oswojenie się z nowymi przepisami i pozwolą świadomie oraz bezpiecznie prowadzić działalność gospodarczą. 

 

Zawsze na czasie. Platforma szkoleniowa PFP ma odpowiadać na bieżące potrzeby edukacyjne przedsiębiorców

Platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości działa od kilku miesięcy i z każdym kolejnym tygodniem trafia do kolejnych grup przedsiębiorców oraz ich pracowników.

 

- Widzimy, że korzysta ze szkoleń coraz szersza grupa użytkowników. Zależy nam na tym, by były one atrakcyjne dla przedsiębiorców z całej Polski, stąd bardzo uniwersalne tematy oraz coraz szerszy panel ekspertów. Szkolenia z Polskiego Ładu i zmian w polskim prawie dotyczącym działalności przedsiębiorstw to bardzo ważny punkt na naszej edukacyjnej mapie, bo tworząc platformę zakładaliśmy, że chcemy przygotowywać przedsiębiorców do zmian, jakie zostały wprowadzone przez ustawodawców. Podczas standardowych ewaluacji przedsiębiorcy zgłaszali nam zapotrzebowanie na szkolenia dotyczące zmian podatkowych – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

 

Serdecznie zachęcamy przedsiębiorców i klientów Alior Banku do korzystania z oferty szkoleniowej przygotowanej przez Polską Fundację Przedsiębiorczości. Korzystanie z platformy szkoleniowej PFP jest bezpłatne po wcześniejszym zalogowaniu się.

 

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies