Zyskaj 200 zł za założenie konta firmowego!

Złóż wniosek o rachunek firmowy z kartą debetową przez zafirmowani.pl i odbierz 200 zł!

ważne
Promocja dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych rozliczających się na zasadach uproszczonej księgowości. Aby otrzymać premię wystarczy, że w ciągu 60 dni od założenia rachunku firmowego wykonasz co najmniej jedną transakcję kartą debetową oraz zrobisz przelew do ZUS na min.250zł. To proste!

RACHUNEK 4X4

Postaw na rozwój swojej firmy 

Możesz wybrać dowolną kombinację pakietów i na bieżąco dopasowywać rachunek do potrzeb swojej firmy. Każdy pakiet może być włączony lub wyłączony w dowolnym momencie. Możesz również korzystać tylko z wersji podstawowej rachunku. Każdy pakiet płatny jest 10zł/msc.

 

 

 

*0 zł dot. wpłatomatów Planet Cash i Euronet,

**0 zł do wpłat/wypłat o łącznej wartości do 10 000 PLN dot. opłaty miesięcznej i transakcji realizowanych w oddziałach banku.

 


RACHUNEK PARTNER

Odbierz nawet do 100 zł miesięcznie za zakup paliwa!

Program cashback dla przedsiębiorców to promocja skierowana do nowych Klientów Biznesowych Banku, którzy zdecydują się na otwarcie rachunku firmowego Partner lub Bezpieczny z nową, specjalnie dedykowaną do tego programu, kartą debetową Mastercard Debit Commercial.  Jako Klient Alior Bank otrzymasz rabat na zakup paliwa (Pb98, Pb95, ON) – cena w Alior Banku 3,90 zł za litr  będzie stanowiła bazę do rozliczenia cashback, którą będziemy porównywali do średniej ceny paliwa PB95 publikowanej przez Polską Izbę Paliw Płynnych.

 

 

 


iKONTO

A może chcesz założyc konto całkowicie online i odebrać dodatkową premię 1500 zł?

 

'

ważne
Chcesz odebrać 1500 zł? Otwórz konto fimowe i aktywnie z niego korzystaj. Za wybrane czynności wypłacimy Ci premię. Przez 12 miesięcy możesz otrzymać nawet 1500 zł premii - po 125 zł w każdym miesiącu! Czas trwania promocji jest ograniczony, więc nie zwlekaj - otwórz konto już teraz!

Lista aktywności, za które otrzymasz premię (w nawiasie podano stawkę za pojedynczą czynność):
 

 • Przelew do ZUS (25 zł): premia za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS, jeśli zostanie wykonany na kwotę min. 250 zł z Rachunku Uczestnika.
 • Przelew do US (25 zł): premia za pierwszy w miesiącu przelew do US, jeśli zostanie wykonany w kwocie min. 500 zł z Rachunku Uczestnika.
 • Przelew SEPA (10 zł): premia za pierwszy w miesiącu przelew SEPA, jeśli zostanie wykonany kwocie min. 100 EUR z Rachunku Uczestnika.
 • Przelew natychmiastowy (10 zł): Premia za pierwszy w miesiącu przelew natychmiastowy, jeśli zostanie wykonany w kwocie min. 500 zł z Rachunku Uczestnika.
 • Transakcje kartą (10 zł): Premia za zrealizowanie i rozliczenie w danym miesiącu kalendarzowym transakcji w kwocie min. 500 zł kartą lub kartami wydanymi do Rachunku Uczestnika. Transakcje objęte promocją zdefiniowane zostały w ust. 11. Regulaminu Promocji.
 • Skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku (15 zł): Premia za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku naliczana jeżeli na Rachunek Uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł.
 • Premia za średniomiesięczne saldo na Rachunku Uczestnika:
  • do 2 500,00 zł - 0 zł
  • od 2 500,01 zł do 10 000,00 zł - 5 zł
  • od 10 000,01 zł do 25 000,00 zł - 15 zł
  • od 25 000,01 zł do 50 000,00 zł - 30 zł
  • od 50 000,01 zł - 60 zł

Suma pojedynczych stawek premii miesięcznie: 155 zł
Maksymalna kwota premii możliwa do wypłacenia miesięcznie: 125 zł

 

Pliki do pobrania

Regulamin Rachunku 4x4 pdf | 397.11 Kb

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies