Tankuj paliwo na wszystkich stacjach za 3,90 zł/litr

Załóż Rachunek Partner z kartą i tankuj taniej na dowolnej stacji. Gwarantujemy niską cenę paliwa - tylko 3,90 zł/l. Jeśli zapłacisz więcej, zwrócimy Ci różnicę - do 100 zł miesięcznie. Oferta dla nowych klientów firmowych Alior Banku.

Program cashback dla przedsiębiorców to promocja skierowana do nowych Klientów Biznesowych Banku, którzy zdecydują się (po dacie startu promocji) na otwarcie rachunku firmowego Partner lub Bezpieczny z nową, specjalnie dedykowaną do tego programu, kartą debetową MasterCard Debit Commercial.  W pierwszej odsłonie programu będziemy oferowali Klientom rabat na zakup paliwa (Pb98, Pb95, ON) – cena w Alior Banku 3,90 zł za litr  będzie stanowiła bazę do rozliczenia cashback, którą będziemy porównywali do średniej ceny paliwa PB95 publikowanej przez Polską Izbę Paliw Płynnych.

Zyskaj dodatkowe korzyści:

  • 0 zł za konto - wystarczy aktywnie z niego korzystać

  • 0 zł za kartę Mastercard Debit Commercial

  • 0 zł za przelewy internetowe elixir

  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku

  • 0 zł za księgowość online

Aby nie płacić za prowadzenie rachunku wystarczy opłacać z Rachunku Partner lub Rachunku Pomocniczego zobowiązania wobec ZUS lub US (min. jedno w miesiącu) oraz spełnić JEDEN z poniższych warunków: a) otrzymywać wpływy od kontrahentów lub wpłacać utarg na Rachunek Partner lub Rachunki Pomocnicze w kwocie nie mniejszej niż 2500 zł/mies. (nie wliczając przelewów z rachunków własnych (także prowadzonych w innych bankach oraz z powiązanego rachunku indywidualnego) LUB b) skorzystać z dowolnego kredytu dla firm. Niespełnienie warunków wiąże się z pobraniem opłaty za prowadzenie rachunku Partner w wysokości 25 zł. Promocją "Cashback dla Przedsiębiorców" objęte są płatności bezgotówkowe realizowane kartą Mastercard Debit Commercial na stacjach paliw w Polsce. Oferta dla nowych klientów biznesowych Alior Banku.

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 304 587 160 zł (opłacony w całości). Informacja handlowa wg stanu na 9.10.2017 r.

 

Znajdź swój najbliższy oddział lub skontaktuj się z bezpośrednio z Wirtulanym Bankierem tel. +48 22 417 22 00

Pliki do pobrania

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies