Alior Stróż – więcej za mniej

Finansowanie w formie leasingu lub pożyczki wraz z pakietem zabezpieczającym Państwa oraz pojazd w cenie zestawu ubezpieczeń. Innymi słowy: więcej za mniej!

Klient objęty pakietem zyskuje nie tylko kompleksową ochronę ubezpieczeniową: wieloletnią polisę OC/AC, polisę NNW z rozszerzoną opieką zdrowotną oraz GAP i assistance, lecz także asystenta GPS. A to wszystko przy istotnie niższej racie i z możliwością 0% wkładu własnego - właśnie to kryje się pod hasłem: więcej za mniej.

 

 

Misją Alior Leasing jest rozwój polskich przedsiębiorstw – pojazdy są w nich niezbędne do przemieszczania się i prowadzenia działalności gospodarczej. My finansujemy ich zakup – efektywnie, bezpiecznie i rzetelnie. Wprowadzenie nowego, bardziej kompleksowego rozwiązania jest więc naturalną konsekwencją strategii spółki, opartej o te trzy filary oraz prowadzonej transparentnie i uczciwie.

 

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zapoznaj się z polityką prywatności