Google Cloud - G Suite

02.09.2016 Prowadzenie działalności
Ekspert
Joanna Kowal dyrektor generalny
firma:
Napisz do eksperta

Napisz do eksperta
Joanna Kowal

Określ temat i opisz czego chcesz dowiedzieć się od eksperta.
Odpowiedź zostanie wysłana na Twój adres e-mail.

 
 

Dobra komunikacja i współpraca jest kluczowym czynnikiem, który może przynieść sukces Twojej firmie. Startupy i bardziej dojrzałe organizacje potrzebują efektywnych narzędzi i łatwych do wdrożenia systemów, które zapewnią dobrą komunikację wewnątrz i na zewnątrz organizacji. .


Chmura – wszystko w jednym miejscu
 

G Suite to rozwiązanie w chmurze, które zostało zaprojektowane, aby komunikacja między firmami była łatwa i przyjemna, niezależnie od miejsca na świecie.

Dzięki G Suite małe i średnie firmy mają możliwość łatwej cyfryzacji, wykorzystywania i odkrywania możliwości nowych technologii w swoim biznesie  a tym samym lepszego  zarządzania kosztami i komunikacją.
To również unikalna i dopasowana do potrzeb  Twojej firmy funkcjonalność, która pozwala rozwinąć własny biznes na skalę globalną, np. poprzez tworzenie wielu oddziałów i współpracę z zewnętrznymi partnerami.Narzędzia


W G Suite możesz korzystać  między innymi z Gmaila, kalendarza (w tym planowania spotkań, sprawdzania dostępności osób, zarządzania zasobami firmy), dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i slajdów do prezentacji z dostępem w opcji edycji lub wglądu dla współpracowników i partnerów zewnętrznych, z możliwością obserwacji wszystkich dokonywanych zmian w dokumencie.


Wszystko to możesz przechowywać na Dysku w chmurze, udostępniając pliki (albo  całe foldery) ludziom z wewnątrz lub na zewnątrz organizacji. Istnieje również możliwość wspólnej pracy nad jednym dokumentem w tym samym czasie, nie będąc jednocześnie koło siebie.


Możesz komunikować się za pomocą wideorozmów lub chatu poprzez Hangouts, Google+ lub Sites. Co więcej, aplikacja Google Form ułatwi Ci zaproszenie Twoich potencjalnych klientów na seminarium, przeprowadzenie ankiety lub po prostu na zgromadzenie danych, np. na temat Twojej działalności.

Google Cloud stworzyliśmy z myślą o tym aby ułatwić Ci założenie, prowadzenie i rozwój firmy.

#G Suite #Ikonto Biznes

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje o wykorzystaniu plików cookies