Alior Stróż, czyli więcej za mniej

12.11.2018 Artykuły i wideo

Rynek usług leasingowych cały czas rośnie. Jak wynika z raportu Związku Polskiego Leasingu, średnioroczna dynamika branży w latach 2012-2017 wyniosła 16,8 proc. Zdarzają się jednak firmy, które wyrosły znacznie ponad średnią – i to nawet 26-krotnie. Tak było w przypadku spółki Alior Leasing, która w latach 2016/2017 osiągnęła 430-proc. dynamikę i nadal nie zmniejsza tempa rozwoju. Porównanie pierwszego półrocza 2018 do analogicznego okresu rok wcześniej wypada w przypadku firmy z charakterystycznym aniołem w logo nad wyraz dobrze – 142-proc. wzrost r/r sprawia, że nadany jej przez portal FmLeasing.pl tytuł niekwestionowanego króla dynamiki nie jest zagrożony. Czemu Alior Leasing zawdzięcza swój sukces?

Od początku swojej działalności wspieramy polskich przedsiębiorców. Współcześnie pojazdy są im niezbędne do przemieszczania się i prowadzenia działalności gospodarczej. My finansujemy ich zakup – efektywnie, bezpiecznie i rzetelnie. Oparcie naszej działalności na tych trzech filarach procentuje zaufaniem Klientów oraz naszych Partnerów biznesowych – mówi Marcin Wykręt, Członek Zarządu Alior Leasing.

 

Mocne fundamenty to jedno, nie da się jednak nie zauważyć, że Spółka się stale rozwija, poszerzając wachlarz oferowanych usług. Właśnie startuje z innowacyjnym na polskim rynku pakietem Alior Stróż.

– Słowo „Alior” oznacza „złote skrzydła”. Wprowadzając pakiet, chcemy te symboliczne skrzydła jeszcze szczelniej roztoczyć nad naszymi Klientami, wzmocnić ich poczucie bezpieczeństwa; zapewnić ochronę im oraz prowadzonym przez nich przedsiębiorstwom. Dopisek „Stróż” odnosi się do roli, którą obraliśmy: chcemy stać na straży, chronić, wspierać. Teraz mamy najlepsze ku temu narzędzie – zapewnia Marcin Wykręt z Alior Leasing.

Klient objęty pakietem zyska nie tylko kompleksową ochronę ubezpieczeniową: wieloletnią polisę OC/AC, polisę NNW z rozszerzoną opieką zdrowotną oraz GAP i assistance, lecz także asystenta GPS. A to wszystko przy istotnie niższej racie i z możliwością 0% wkładu własnego - więcej za mniej.

Wprowadzenie pakietu to naturalna konsekwencja strategii Spółki, opartej o ludzki wymiar działalności biznesowej, którą nie tylko można, ale też trzeba prowadzić transparentnie i uczciwie, nie zapominając o jej służebnej wobec innych ludzi – Klientów – roli. Po wejściu na stronę internetową Alior Leasing widzimy zdjęcia Pracowników Spółki – autentycznych, z krwi i kości, podpisanych z imienia i nazwiska osób, biorących odpowiedzialność za to, co robią, oraz podkreślających wagę wzajemnego szacunku i wspólnego celu, a także roztaczających te wartości dalej, na Klientów i Partnerów. Dobrze się patrzy na tę ludzką twarz biznesu.

#Alior Leasing Anioł Stróż

Chcesz uzyskać dostęp do tego materiału?

Zarejestruj lub zaloguj się na portalu zafirmowani.pl i dołącz do społeczności firm!
Będziesz mógł promować swoją firmę i otrzymasz bezpłatny dostęp do:

Aplikacji księgowej online

Kontaktów z ekspertami, artykułów i materiałów video

Bazy edytowalnych dokumentów niezbędnych w firmie

Specjalnych ofert i rabatów

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i funkcjonalności naszego portalu Zafirmowani.pl?

Załóż rachunek w Alior Banku i korzystaj ze wszystkich możliwości portalu!

Strona korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich. Zapoznaj się z polityką prywatności